Bezpłatna pomoc w nauce

UWAGA! W czasie wakacji akcja jest zawieszona.

zdolnidopomocy

Drodzy uczniowie!

Wszyscy mamy teraz większe lub mniejsze kłopoty ze szkolnymi obowiązkami. Ale nie jesteśmy zdani wyłącznie na nauczycieli i rodziców. Stypendyści i absolwenci naszego Programu chcą i mogą Wam pomóc w zmaganiach z zadaniami domowymi, w kłopotach ze zrozumieniem skomplikowanych partii materiału, albo w rozwiązywaniu trudniejszych zadań. Oczywiście za darmo.

Wszyscy nasi wolontariusze to ludzie z pasją. Nie wszyscy są świetnymi uczniami, ale każdy świetnie sobie radzi w swojej ulubionej dziedzinie. Lubią rozwiązywać trudne problemy i lubią pomagać. Możecie ich poprosić o rozmowę, wymianę maili lub kontakt w innej formie.

Na tej stronie znajdziecie, krótkie wizytówki naszych korepetytorów z informacją o tym, jakiej pomocy możecie od nich oczekiwać.

Oczywiście, Wasi koledzy nie znają odpowiedzi na każde pytanie. Zadbaliśmy jednak o to, żeby mieli do dyspozycji konsultantów (studentów lub naukowców z poszczególnych dziedzin). Zachęcamy, korzystajcie z okazji, żeby pracować i uczyć się wspólnie z rówieśnikami, którzy lubią to, co robią, i lubią cieszyć się wiedzą. Może to dobry sposób, żeby odkryć jakąś pasję także dla siebie.

W przypadku problemów technicznych ze stroną lub kłopotów w kontakcie z korepetytorem, dawajcie nam znać.

Jak skorzystać z bezpłatnych korepetycji?

  1. Przejrzyj listę dostępnych korepetytorów.
    Zwróć uwagę na wymienione pod imieniem i opisem wolontariusza dziedziny i etapy edukacji. Pomocne mogą być zakładki u góry strony.
  2. Kliknij na imię wybranego korepetytora.
    Zobaczysz wtedy pełny opis, który załączył wolontariusz i listę przedmiotów, z którymi pomaga. Będzie również zaznaczone, czy wolontariusz pomaga uczniom w klasie maturalnej i na jakim poziomie.
  3. Napisz zgłoszenie
    Skopiuj adres mailowy, który znajduje się po prawej stronie opisu korepetytora. W mailu przedstaw się, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach. Nie zapomnij podać na jakim etapie edukacji jesteś i nad jakim materiałem chciałbyś popracować na najbliższych zajęciach. Jako tytuł wpisz “Korepetycje – swoje imię”.

Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź! Jeśli masz pytanie, możesz kierować je na adres

Podziel się!