...
  • PL   EN

Zdjęcie ilustracyjne

Zapytaj tutora!

Zapytaj tutora! 1200 797 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Drodzy stypendyści!

W bazie znajdziecie zaktualizowaną zakładkę ZAPYTAJ TUTORA – zbiór biogramów i kontaktów do osób, które współpracują z Funduszem jako wolontariusze, prowadząc dla Was zajęcia podczas warsztatów i obozów. Znajdują się wśród nich studenci, pracownicy naukowi i ludzie głęboko zafascynowani najróżniejszymi tematami.

Łączy ich wszystkich to, że chcą pomóc Wam w zdobywaniu wiedzy i umiejętności w poszczególnych obszarach – wskazać dobre źródła, podsunąć ciekawą lekturę, odpowiedzieć na nurtujące pytanie, porozmawiać online albo telefonicznie. To dobra okazja, żeby skorzystać z ich wiedzy i zaangażowania. W każdym wpisie, na jego końcu, znajdziecie adres email albo inną formę kontaktu oraz formy pomocy jaką oferuję dany tutor, od odpowiedzi na krótkie pytania po udział w projektach naukowych. Gdy będziecie nawiązywać kontakt, wspomnijcie proszę, że to właśnie w ramach „Zapytaj tutora”.

Z czasem osób chętnych do pomocy będzie przybywać i będą się pojawiać specjaliści z kolejnych dziedzin, więc zaglądajcie tam regularnie.

Owocnej pracy!