...
  • PL   EN

Zdjęcie ilustracyjne

Tutoring online – kolejne propozycje – zapisy do 8 maja

Tutoring online – kolejne propozycje – zapisy do 8 maja 1200 797 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Nie możemy się teraz z Wami spotkać w laboratoriach ani salach wykładowych i bardzo nam z tego powodu smutno. Myślimy sobie, że i Wy troszkę za nami tęsknicie, więc postanowiliśmy coś z tym zrobić.

Pomysły na przenoszenie do sieci tego, co normalnie robimy poza siecią sprawdzają się raczej średnio (prawda?), więc postanowiliśmy zrobić coś całkiem nowego.

Mamy dla Was propozycje tutoriali. To zajęcia w małych, zwykle 5 osobowych, grupach. Tematy zaproponowali nasi tutorzy i współpracownicy. Praca ma mieć charakter warsztatowy, stąd małe grupy. Po krótkim wprowadzeniu będziecie dostawali zadania i problemy do przemyślenia, a potem wspólnie będziecie omawiać to, co uda Wam się zrobić.

Na zajęcia zapisujcie się tradycyjnie w bazie. Normalnie będziemy też kwalifikować. Grupy są małe, ale oferta zajęć spora, a z czasem będą się pojawiały kolejne. Istnieje też możliwość, że te cieszące się największym powodzeniem, będziemy powtarzać. Nie martwcie się więc, jeśli nie uda się za pierwszym razem. Zapisy do tej edycji zamykamy o północy w sobotę. W niedzielę dowiecie się, czy zostaliście zakwalifikowani. W bazie i mailem.

Zajęcia oczywiście będą odbywały się zdalnie.

Chcemy też stworzyć chociaż namiastkę warsztatowej przestrzeni społecznej. Po głębokim namyśle postanowiliśmy zaproponować jako platformę grupę facebookową. Nie była to łatwa decyzja bo wiemy, że niektórzy z Was nie używają jej z zasady, ale mimo wszystko jest to chyba najpowszechniejsze dziś narzędzie komunikacji. Dla wszystkich uczestników zajęć tworzymy grupę Fundusz w sieci, gdzie będziecie mogli się porozumiewać, a także – do czego bardzo zachęcamy – prezentować wyniki swojej pracy.

Więcej szczegółów wkrótce.