...
  • PL   EN

Zdjęcie ilustracyjne

Do stypendystów

Do stypendystów 1200 797 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Drogie Stypendystki!
Drodzy Stypendyści!

Niestety, wiemy już na pewno, że nie będziemy w stanie przeprowadzić zaplanowanych do końca roku szkolnego warsztatów i seminariów, ani zorganizować publicznych koncertów.

To dla nas bardzo smutna wiadomość, a najsmutniejsze jest chyba to, że nie będzie na przełomie kwietnia i maja obozu z Serocku.

Na razie bardzo trudno nam podać nowe terminy zajęć. Będziemy się jednak bardzo starali, żeby przynajmniej część z nich się odbyła, kiedy tylko będzie to możliwe. Na pewno nie będzie możliwe zrealizowanie wszystkich – nawet przy optymistycznych prognozach przebiegu epidemii – zabraknie nam po prostu kilku miesięcy w kalendarzu.

Staramy się jednak zrobić wszystko, żeby ten rok udziału w Programie – dla niektórych ostatni – nie był rokiem straconym. Przygotowujemy ofertę zajęć online, które nie będą po prostu zdalną wersją warsztatów, bo to np. w przypadku zajęć laboratoryjnych jest po prostu niemożliwe. Będziemy Wam proponować zajęcia w mniejszych grupach poświęcone pracy nad problemami zaproponowanymi przez tutorów. Myślimy też o znalezieniu przestrzeni, w której wszyscy będziemy mogli dzielić się rezultatami tej pracy, a także – chociaż trochę nacieszyć się funduszową atmosferą.

Więcej szczegółów przedstawimy Wam już niedługo. Zaglądajcie do bazy, na stronę i na profil facebookowy Funduszu.

Pamiętajmy, że w tych trudnych czasach Wy macie Fundusz, a Fundusz ma Was. Bądźcie zdrowi!

Maria Mach