...
  • PL   EN

Podziel się Funduszem. Powieś plakat w szkole!

Podziel się Funduszem. Powieś plakat w szkole! 150 150 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Zajrzyj do naszego biura po plakat rekrutacyjny – zawieź do swojej szkoły i biblioteki!

…albo pobierz nasz plakat w pliku PDF i wydrukuj. Daj znać kolegom, sąsiadom, że szukamy zdolnych uczniów! Przekaż adres naszej strony znajomym!

 
 
plakat kfnrd

 

Pobierz plakat w wersji kolorowej (PDF)

 

Pobierz plakat w wersji czarno-białej (PDF)

 

Warto podzielić się Funduszem!

Dzięki pomocy autorytetów naukowych i artystycznych, współpracujących ze zdolną młodzieżą, stypendyści mają szansę w pełni rozwinąć talenty i uwierzyć we własne siły. Większość byłych stypendystów to dziś znakomici naukowcy, informatycy, lekarze, malarze, muzycy, pisarze, poeci…

Program Pomocy Wybitnie Zdolnym to wyjątkowy, jedyny Polsce (a nawet w Europie) program, którego celem jest kompleksowe, merytorycznego wsparcia w rozwoju uczniów o wybitnych uzdolnieniach poznawczych, muzycznych i plastycznych.

Naszym najważniejszym celem jest stworzenie młodym ludziom możliwości zmierzenia się z wyzwaniami na miarę ich uzdolnień. Dzieje się to podczas obozów, warsztatów, staży badawczych, które Fundusz organizuje we współpracy z najlepszymi uniwersytetami i placówkami badawczymi w Polsce. Wyjątkowość naszego Programu polega też na tym, że wszyscy pracujący z podopiecznym Funduszu naukowcy i artyści, od najwybitniejszych przedstawicieli poszczególnych dziedzin nauki i sztuki po doktorantów i studentów, to wolontariusze. Nasze działania są możliwe wyłącznie dzięki dobrej woli setek ludzi, którzy poświęcają swój czas aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z najzdolniejszymi uczniami w Polsce.

Co roku organizujemy dla ponad 500 uczestników Programu:

  • 22 specjalistyczne warsztaty badawcze
  • 5 obozów wielodyscyplinarnych (w tym warsztaty muzyki kameralnej i plener malarski)
  • ok. 60 indywidualnych staży badawczych
  • ok. 20 koncertów (przede wszystkim w Zamku Królewski i Łazienkach Królewskich w Warszawie)
  • 2 wystawy prac plastycznych

 

 

Więcej o programie pomocy wybitnie zdolnym

Jak zgłosić zdolnego ucznia?