...
  • PL   EN

Inspiratorium

Ikona osoby

Agata

Agata 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Inspiratorium dało mi dużo energii, wiele refleksji na temat własnej pracy i zmieniło moje podejście do uczniów. Podejrzewam, że wśród nich przynajmniej 10% to ukryte talenty, i chciałabym mieć swój udział w ich odkrywaniu.

read more
Ikona osoby

Marian

Marian 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Udział w Inspiratorium był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem, które niewątpliwie wpłynęło na moje spojrzenie na własną pracę jako nauczyciela, szczególnie z uczniem zaangażowanym i poszukującym. Mimo że mam ponad trzydziestoletni staż w zawodzie, nieustannie odczuwam potrzebę nowych inspiracji, choćby z uwagi na niezwykle szybkie zmiany, zarówno w metodach pracy,…

read more
Ikona osoby

Danuta

Danuta 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Spotkania w ramach Inspiratorium dodają zapału do pracy, pokazują, że warto, podsuwają nowe pomysły. Dzielenie się doświadczeniami stanowi wyjątkowe źródło inspiracji. Nawet wtedy, gdy uczymy w różnych typach szkół, różnych przedmiotów i znajdujemy się w różnych środowiskach.

read more
Ikona osoby

Karolina

Karolina 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Bardzo ceniłam sobie nieformalny tryb spotkań oraz to, że liczebność uczestników Inspiratorium sprzyjała integracji i nawiązywaniu bliskich więzi. Sam fakt, że nasze zjazdy odbywały się kilka razy w roku, sprzyjał ich zacieśnianiu, co rzadko ma miejsce podczas wydarzeń o podobnym profilu.

read more