Serock 2020

Drodzy!

Najpierw bardzo chcieliśmy się z Wami spotkać na żywo w Serocku. Potem długo (może nawet za długo) mieliśmy nadzieję, że się to uda. Kiedy się już okazało, że nie, zrobiło się nam (i Wam) strasznie smutno i zwiesiliśmy głowy. Ale w końcu, funduszowym zwyczajem, postanowiliśmy wziąć byka za rogi i zrobić najlepszy obóz, jaki w tych warunkach da się zrobić.

No i zrobiliśmy. Wiele rzeczy nam nie wyszło, niektóre poprawialiśmy w trakcie, ale jednak był to Serock. Inny niż wszystkie, trochę kulawy, ale taki, który pozwolił Wam i nam nauczyć się wielu rzeczy i mimo wszystko pobyć ze sobą i poczuć choć trochę tej niezwykłej atmosfery.

Więc teraz już wiemy: to dobrze, że Serock był i wspólnie zrobiliśmy dużo dobrej roboty.

Bardzo Wam dziękujemy za zaangażowanie, wytrwałość i wyrozumiałość. Tęsknimy za prawdziwymi spotkaniami z Wami, a dopóki to niemożliwe będziemy robić wszystko, żeby te “nieprawdziwe” były najlepsze, jakie mogą być.

Serock 2020
Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!