Ogłoszenie

Szukamy osoby do pracy w naszym biurze.

Koordynatorka/Koordynator projektów finansowych

Miejsce pracy: Warszawa

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci to jedna z najstarszych organizacji pozarządowych w Polsce. Od 1983 roku tworzymy i rozwijamy największy w Europie, autorski program wspierania pasji i zainteresowań wybitnie zdolnej młodzieży i dzieci. Co roku ponad 500 młodych naukowców, muzyków i plastyków może nieodpłatnie brać udział w specjalnie dla nich organizowanych obozach i warsztatach, seminariach i stażach badawczych. Jesteśmy organizacją świetnie rozpoznawalną w świecie nauki i kultury. Wśród ponad 300 wolontariuszy, którzy każdego roku prowadzą zajęcia dla naszych podopiecznych, są najwybitniejsi polscy naukowcy i artyści. Współpracujemy też z najlepszymi w Polsce uniwersytetami i placówkami badawczymi, a także z rzeszą niezwykłych i pełnych pasji młodych ludzi. Więcej informacji: www.fundusz.org

Praca, którą oferujemy jest wymagająca, ale daje poczucie satysfakcji i świadomość, że jest się częścią ważnego i potrzebnego młodym ludziom przedsięwzięcia.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

Wymagane kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie:

Oczekujemy także:

Atutem będzie doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej

Ze swojej strony oferujemy:

CV i LM należy wysłać na adres: do 15 lutego 2020 r. Prosimy, by w LM określić oczekiwania finansowe.

UWAGA – skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


KFnrD
Podziel się!