• PL   EN

Otwarcie Wystawy Prac Młodych Plastyków w Galerii ABAKUS

Serdecznie zapraszamy na wernisaż z udziałem autorów prac 13 lutego 2014 r. (czwartek), godz. 12.00 do Galerii ABAKUS SCEK przy ul. Jezuickiej 4 w Warszawie.

Na dorocznej wystawie prezentowane będą prace uczestników programu Funduszu o uzdolnieniach plastycznych z całej Polski w wieku od jedenastego do dziewiętnastego roku życia.

Prace zostały wybrane przez prof. Mariana Stępaka z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz prof. Stanisława Trzeszczkowskiego z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. 

{gallery}14-abakus{/gallery} 

Galeria ABAKUS Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej 

im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Jezuicka 4, Warszawa

 

W konsultacjach zorganizowanych w styczniu w Warszawie brali udział również dawni stypendyści Funduszu: Przemysław Klimek i Dorota Budacz. Plakat i zaproszenie wystawy zaprojektowała dawna stypendystka Karolina Borys.

Wystawa będzie czynna do 9 marca 2013 r.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci jest stowarzyszeniem społecznym; organizacją pożytku publicznego; pomaga w rozwoju wybitnie uzdolnionym uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych od 1983 roku. 

Dla młodych plastyków organizujemy wystawy, konsultacje wybitnych twórców, plenery malarskie (w ubiegłym roku – Wielodyscyplinarne Spotkania Rzeczpospolita mniej znana w Brodnicy). 

 

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej zdjęć

Back to top