...
  • PL   EN

Warsztaty muzyczne w Płocku – informacje o podróży

 

Zbliżają się, reaktywowane po trzyletniej przerwie, warsztaty muzyczne Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Spotkania rozpoczynają się w czwartek 23 sierpnia.

Koszty udziału zakwalifikowanych osób pokryje Fundusz. Fundusz umożliwi też dojazd autokarem z Warszawy do Płocka i w podobny sposób – podróż powrotną oraz zwróci koszty podróży z Twojego miejsca zamieszkania do Warszawy i z powrotem*. 

 

Oczekujemy w biurze Funduszu w Warszawie przy ul. Pasteura 5a w czwartek 23 sierpnia, nie później niż o godz. 15:00. Nasze biuro znajduje się w budynku Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów UW (Cyklotron) – dojazd z Dworca Centralnego tramwajami nr 7, 9, 25 (w stronę Ochoty) – trzeba wysiąść na przystanku Wawelska, skręcić w lewo w ul. Wawelską i prześć ok. 100 m, przy Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie skręcić w prawo do niewielkiego parku, na jego końcu jest furtka (nad nią napis Teren Uniwersytetu Warszawskiego), pierwszy budynek za furtką to Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów i biuro Funduszu. Można też wysiąść przystanek dalej, czyli Och Teatr (dawniej Kino Ochota) i pójść prosto ul. Winnicką do ul. Pasteura, w głębi za ogrodzeniem i nowo powstającym budynkiem jest Cyklotron.

 

Powrót z Płocka nastąpi w sobotę 1 września. 

 

Jeżeli mieszkasz bliżej Płocka niż Warszawy, możesz przyjechać tam samodzielnie 23 sierpnia, nie później niż o godz. 18.00. (Uwaga! W piśmie informacyjnym była pomyłka: przyjazd 23 sierpnia, nie 22 sierpnia) Koszty podróży zwrócimy*. Proszę o wiadomość, jeżeli przyjedziesz od razu do Płocka. Informacje można pozostawić w biurze Funduszu, po numerem telefonu 22 848 24 68 lub bezpośrednio u Pani Marii Mach (797 412 314)

 

* Nie zwracamy kosztów w przypadku podróży samochodem. Zwrot kosztów podróży możliwy jest jedynie na podstawie biletu (PKP II klasa lub PKS) i przysługuje Tobie oraz – jeśli nie ukończyłaś/eś 15 lat – Twojemu jednemu opiekunowi. Warunkiem otrzymania zwrotu kosztów w dniu przyjazdu gotówką w obie strony będzie przedstawienie i przekazanie biletu „do Warszawy” i kserokopii biletu „z powrotem”. W przypadku nie posiadania kopii zostanie zwrócona gotówka jedynie za przejazd „do Warszawy”, natomiast koszt biletu powrotnego zwrócimy na konto – po otrzymaniu pocztą druku rozliczenia wraz z biletem.