• PL   EN

Warsztaty

Ikona osoby

Jakub, Jaworznia

Jakub, Jaworznia 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Warsztaty były dla mnie przeżyciem niezwykłym, które otworzyły mi oczy i uświadomiły, że mogę bez obaw robić to, co kocham i co chciałbym robić w przyszłości, czyli zajmować się nauką. Ponadto poznałem wiele wspaniałych osób, które dały mi siłę i motywację do dalszego samorozwoju.

read more
Ikona osoby

Weronika, Skierniewice

Weronika, Skierniewice 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Nie spodziewałam się, że zajęcia warsztatowe tak poszerzą moje horyzonty. Przez to, że dotyczyły dziedzin, w których nie czułam się wybitna, bardzo mnie rozwinęły. I jak zwykle to, co myślałam, że najmniej mi się spodoba, czyli programowanie, najbardziej przypadło mi do gustu.

read more
Ikona osoby

Milena, Drążeń

Milena, Drążeń 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Na zajęciach w Zakładzie Biologii Molekularnej UW bardzo ważną sprawą były dla mnie dyskusje z prowadzącymi. Dzielili się z nami swoją wiedzą i szczegółami własnych badań, ale także dawali przydatne wskazówki dotyczące planowania ścieżki kariery naukowej i służyli radą odnośnie do naszych projektów.Po dłuższym namyśle uważam, że to właśnie pomogło…

read more
Ikona osoby

Mateusz Kołek, Bluszczów

Mateusz Kołek, Bluszczów 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Mała grupa i ciepła atmosfera są czynnikami, które zdecydowanie ułatwiają mi naukę. Doceniam to we wszystkich warsztatach Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, w których uczestniczyłem do tej pory. Możliwość otwartego zadawania pytań i kontakt z prowadzącym są doświadczeniami zdecydowanie odmiennymi od tego, z czym spotykam się w szkole.

read more
Ikona osoby

Sylwia, Dąbrowa Białostocka

Sylwia, Dąbrowa Białostocka 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Program zajęć i atrakcji podczas warsztatów przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie każdy ma przecież na co dzień okazję wydostać się z escape roomu, w którym, aby złamać szyfr w kłódce, niezbędna jest wiedza o całkach i funkcjach trygonometrycznych!

read more
Ikona osoby

Wiktor, Solec Kujawski

Wiktor, Solec Kujawski 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Podczas warsztatów z fizyki doświadczalnej mieliśmy okazję popracować z bardzo wyrafinowanym sprzętem pomiarowym, w szczególności z aparatem do epitaksji i mikroskopem elektronowym. Możliwość wykonywania doświadczeń na takiej aparaturze była ogromnie emocjonująca.

read more
Ikona osoby

Karol, Żary

Karol, Żary 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Podczas warsztatów najbardziej podobała mi się perspektywa zespołów interdyscyplinarnych– osoby z różnych dziedzin mogły siebie wspierać oraz wyjaśniać mechanizmy, jakie stoją za otrzymanymi wynikami badań. Według mnie tak powinna wyglądać praca naukowa.

read more
Ikona osoby

Paulina, Tarnobrzeg

Paulina, Tarnobrzeg 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

W programie warsztatów było wyjście na koncert. Nigdy przedtem nie byłam w filharmonii. Nie sądziłam, że tak bardzo mi się tam spodoba. Żałowałam, że występ skończył się tak szybko. Muzyka na żywo, zwłaszcza klasyczna, to jednak coś zupełnie innego niż puszczana w radiu lub przez Internet. Jestem pewna, że w…

read more
Ikona osoby

Jakub, Nowa Sarzyna

Jakub, Nowa Sarzyna 300 260 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Oprócz wykonywania doświadczeń i syntez w celach demonstracyjnych podczas warsztatów mieliśmy również aktywny wpływ na bieżącą pracę badawczą Wydziału Chemii UW. Jedna z prac naukowych przed publikacją wymagała dostarczenia recenzentowi większej ilości danych, w czym pomogliśmy. Pomiary elektrochemiczne, w których braliśmy udział, ustawiając sprzęt oraz preparując w odpowiedni sposób elektrody,…

read more
Back to top