Młodym naukowcom polecamy Google Science Fair

Zachęcamy uczniów w wieku 13-18 lat do zgłaszania swoich pomysłów naukowych do czwartej edycji Google Science Fair. Czas składania prac w tym międzynarodowym konkursie mija 12 maja.

W tym roku oprócz nagród globalnych stworzono także dwie nowe kategorie konkursowe z Nagrodą w Kategorii Nauk Komputerowych oraz Nagrodą Lokalną przeznaczoną dla młodych naukowców, którzy swój projekt dedykują rozwiązaniu problemu bliskiego ich okolicy. Nagroda ta zostanie wręczona także w Polsce.

Chcemy dotrzeć do najbardziej utalentowanych uczniów w Polsce oraz dać im możliwość pokazania swoich pomysłów na arenie międzynarodowej. Wierzę, że z pomocą Państwa organizacji możemy przekazać informacje o konkursie nauczycielom i uczniom co pozwoli im na przeżycie ciekawej, naukowej przygody.

Więcej na stronie konkursu: www.googlesciencefair.com/pl

Podziel się!
Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!