• PL   EN

Slide Zdjęcie główne podstrony Konkurs Stypendia Media Darczyńcy Wstecz

Zespół i kontakt

Biuro Zajęcia Rekrutacja
Maria Mach

Dyrektorka Biura

maria.mach@fundusz.org
797 412 314

Marzena Kołodziejska

Koordynatorka Biura

Zajmuje się bieżącą korespondencją (mailową i tradycyjną) i zaopatrzeniem biura, a także codziennymi kontaktami z uczestnikami programu oraz kandydatami. To ona jest głosem Funduszu pod numerem stacjonarnym: 22 848 24 68.

UWAGA: Biuro Funduszu jest czynne codziennie, ale pracujemy w systemie hybrydowym. Polecamy kontakt e-mailowy. W sprawach pilnych, jeśli numer stacjonarny nie odpowiada, prosimy o korzystanie z numerów komórkowych. Jeśli chcecie załatwić sprawy osobiście lub nas odwiedzić – skontaktujcie się z nami wcześniej, aby mieć pewność, że zastaniecie osobę, z którą chcecie się spotkać.

marzena.kolodziejska@fundusz.org
fundusz@fundusz.org
rekrutacja@fundusz.org
605 224 010

Jeśli masz pytanie dotyczące rekrutacji, zachęcamy do zapoznania się najpierw z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Ewa Chałupka

Koordynatorka Projektów Naukowych

Zajmuje się organizacją warsztatów naukowych i staży badawczych, dba też o naszych tutorów i prawie zawsze można się z nią napić kawy w biurze.

ewa.chalupka@fundusz.org

Anna Pisarek

Koordynatorka Projektów Naukowych | Stypendia celowe

W jej pieczy są funduszowe obozy – Serock, Lusławice, Wakacyjne Spotkania Wielodyscyplinarne.
Odpowiada też za program stypendiów celowych, czyli wsparcia finansowego dla stypendystów.

anna.pisarek@fundusz.org
506 765 557

Karolina Suchan-Okulska

Koordynatorka Projektów Plastycznych; Graficzka

Odpowiada za większość naszej komunikacji wizualnej oraz opiekuje się plastykami. Warsztaty, konsultacje, plener i wystawy to jej królestwo.

karolina.suchan-okulska@fundusz.org

Zdjęcie ilustracyjne
Hanna Borguńska

Koordynatorka Projektów Muzycznych

Zajmuje się organizacją koncertów i Kameralnej Filharmonii Funduszu. Odpowiada też za muzyczną część warsztatów w Lusławicach i za wszystkie kontakty z funduszowymi muzykami, a także za dofinansowanie do kursów i konkursów.

hanna.borgunska@fundusz.org 
793 430 832

Magdalena Jezierska

Komunikacja i promocja | EUCYS

Odpowiada za wizerunek Funduszu w mediach – strona internetowa, facebook, kontakty z dziennikarzami.
Zajmuje się organizacją konkursu Odkrycia – Polska Edycja EUCYS i przygotowaniem polskiej reprezentacji do finałów europejskich.

magdalena.jezierska@fundusz.org
konkurs@fundusz.org
506 765 578

Agnieszka Imbierowicz-Grabowska

Dyrektorka Finansowa

Zajmuje się kontaktami z darczyńcami i sponsorami, dbaniem o nasze przychody i pilnowaniem wydatków.

agnieszka.imbierowicz@fundusz.org
691 386 651

Zdjęcie ilustracyjne
Wanda Kołodyńska

Księgowa

wanda.kolodynska@fundusz.org

Back to top