...
  • PL   EN

Młodzi Muzycy na Festiwalu Róż

Serdecznie zapraszamy na nasz koncert w sobotę 21 lipca 2012, o godz. 17.00 do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, Al. Ujazdowskie 4 w Warszawie.

Wystąpią uczestnicy programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci należący do najlepszych muzyków młodego pokolenia w Polsce.

  • 14-letni akordeonista Jan Bielak z Lublina; uczeń Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. K. Lipińskiego w klasie dr hab. Elwiry Śliwkiewicz-Cisak; laureat m. in.: Mławskiego Festiwalu Muzyki Akordeonowej (I nagroda w 2009), Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu (II nagroda w 2010), Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego w Wilnie (III nagroda w 2011) 
  • 14-letnia skrzypaczka Marta Grygier z Leszna; uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. R. Maciejewskiego w klasie p. Marcina Hermana; laureatka m. in.: Wielkopolskiego Konkursu Wykonawczego w Poznaniu (wyróżnienie w 2011), Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego O. Rieding Mistrz Literatury Dziecięcej w Warszawie (wyróżnienie w 2011), Ogólnopolskiego Festiwalu Skrzypcowego w Kielcach (III nagroda w 2012) 
  • 14-letni gitarzysta Andrzej Grygier z Leszna; uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. R. Maciejewskiego w klasie p. Macieja Kończaka; laureat m. in.: Międzynarodowego Konkursu im. A. Amalii w Weimarze (I nagroda w 2011), Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gitarowej w Trzęsaczu (I nagroda i Grand Prix solo i w duecie w 2011), Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Gitarowego im. Cz. Droździewicza w Krynicy-Zdroju (II nagroda w 2012), Międzynarodowego Konkursu 

W programie m. in.: Bach, Derbienko, Dubois, Granados, Paganini, Piazzolla

Koncert odbędzie się w ramach X Festiwalu Róż.

Serdecznie zapraszamy!

Wybierasz się? Daj znać na Facebooku!