...
  • PL   EN

Konkurs Prac Młodych Naukowców UE – został już tylko miesiąc!

 

Dwójka Polaków – chemik Jakub Nagrodzki i badaczka pszczół Anna Kuśnierczak zdobyli I i III nagrodę w 24. Konkursie Prac Młodych Naukowców UE, który odbył się pod koniec września w Bratysławie. Od początku udziału naszego kraju w tej imprezie młodym badaczom z Polski idzie wprost znakomicie. Czekamy na więcej!

Wszystkich Młodych Naukowców – matematyków, informatyków, przyrodników, konstruktorów, ekonomistów i socjologów – serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich projektów badawczych do tego prestiżowego konkursu. 

Na zgłoszenia czekamy do 31 października.

 

Do konkursu można zgłaszać oryginalne prace badawcze nagrodzone w konkursie ogólnopolskim, lub rekomendowane przez pracownika naukowego ze stopniem co najmniej doktora. Prace z nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekonomicznych i społecznych mogą mieć jednego, dwoje lub troje autorów. Muszą powstać jeszcze przed podjęciem przez nich studiów na wyższej uczelni. 

Zimą Jury będzie oceniać zgłoszone prace, a wybranych autorów zaprosi do zaprezentowania swoich projektów na sesji plakatowej. Wówczas sędziowie – wybitni polscy naukowcy – dokonają wyboru trzech prac, które pojadą na finały europejskie.

Regulamin Konkursu Prac Młodych Naukowców UE 2013

Więcej o Konkursie Prac Młodych Naukowców UE