...
  • PL   EN

Pasterka

Wakacyjny obóz naukowo-wędrówkowy w Pasterce. Zgłoś się

Wakacyjny obóz naukowo-wędrówkowy w Pasterce. Zgłoś się 800 600 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Wakacyjny obóz historyczno-matematyczno-przyrodniczy dla gimnazjalistów, 19 lipca – 2 sierpnia 2015 w Pasterce (Góry Stołowe). Publikujemy zadania kwalifikacyjne z biologii, historii i matematyki (do wyboru). Na rozwiązania czekamy do 24 kwietnia 2017. 

Stypendyści mogą pobrać zadania kwalifikacyjne i dodatkowe informacje oczywiście w naszej bazie.

Możecie rozwiązać zadania z więcej niż jednej dziedziny. Rozwiązania umieszczajcie w bazie w osobnych plikach. Każde rozwiązanie powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Pamiętajcie, że mamy do dyspozycji 15 miejsc (po 5 w każdej z grup). Rozwiązanie zadań z różnych dziedzin zwiększa Wasze szanse na kwalifikację. 

Warunkiem udziału w obozie jest, oprócz rozwiązania zadań, przygotowanie również odczytu. W tej sprawie opiekunowie poszczególnych grup będą się z Wami kontaktowali po ogłoszeniu wyników kwalifikacji.

Informacje o kwalifikacji przekażemy Wam do 15 maja 2017. „Pasterka” to kultowy obóz dla młodszych uczestników naszego programu. Zakwalifikowani uczniowie biorą udział w warsztatach z biologii, historii, albo matematyki. Każdy przygotowuje też własną prezentację na dowolny temat, która jest potem wspólnie omawiana.