...
  • PL   EN

Pobierz i powieś nasz plakat w szkole - Szukamy zdolnych!

Pobierz nasz plakat, wydrukuj i powieś w szkole lub bibliotece!

Pobierz nasz plakat, wydrukuj i powieś w szkole lub bibliotece! 700 740 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Pobierz nasz plakat w pliku PDF, wydrukuj, powieś w swojej szkole, albo w bibliotece. Daj znać znajomym, że szukamy zdolnych uczniów! Przekaż adres naszej strony!

Podziel się Funduszem! 😍

 

Warto podzielić się informacją o ofercie Funduszu!

Program Pomocy Wybitnie Zdolnym to całoroczny cykl bezpłatnych zajęć z różnych dziedzin i różnorakie dodatkowe formy pomocy merytorycznej. Rekrutację uzdolnionych uczniów prowadzimy już po raz 34.

Dzięki pomocy najwybitniejszych w Polsce autorytetów naukowych i artystycznych, współpracujących ze zdolną młodzieżą, nasi stypendyści mają szansę w pełni rozwinąć talenty i uwierzyć we własne siły. Większość byłych stypendystów to dziś znakomici naukowcy, informatycy, lekarze, malarze, muzycy, pisarze, poeci… Wielu z nich wraca na nasze obozy jako kadra.

W roku szkolnym 1983/84 nominacje na stypendystów wręczono 56 uczniom szkół podstawowych i średnich z 22 ówczesnych województw. W roku szkolnym 2015/2016 przyjęliśmy do programu 542 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ze wszystkich 16 województw. Wśród nich jest 362 młodych naukowców, 143 muzyków, 26 plastyków i 11 tancerzy baletowych. Przez cały rok pięćsetkę zakwalifikowanych zapraszamy na warsztaty badawcze, obozy naukowe, seminaria, koncerty, wystawy plastyczne i wiele innych przedsięwzięć służących rozwojowi talentów i poszerzaniu zainteresowań.

Więcej o programie pomocy wybitnie zdolnym

Jak zgłosić zdolnego ucznia?

 

DZIĘKUJEMY! 😍