...
  • PL   EN

Stypendyści! Zadania kwalifikacyjne już są

Stypendyści! Zadania kwalifikacyjne już są 150 150 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Tylko do 14 listopada czekamy na rozwiązania zadań na warsztaty matematyczne we Wrocławiu.

Zadania i materiały na warsztaty w IF PAN, na WFUW i warsztaty matematyczne w Krakowie też już są w naszej bazie.

Rozwiązania umieśćcie w bazie w plikach w formacie pdf. Jeśli będziecie pracowali nad więcej niż jednym tematem, rozwiązania do każdego z tematów wyślijcie w osobnym pliku. W przypadku jakichkolwiek problemów, wyślijcie rozwiązania mailem na adres: fundusz@fundusz.org W przypadku niektórych zadań podane są wskazówki lekturowe, zapoznajcie się z nimi uważnie.

Możecie rozwiązać zadania z więcej niż jednego tematu – to zwiększa szansę dostania się na warsztaty. Pamiętajcie też o tym, że tematy, które wydają się najłatwiejsze, albo wymagające najmniej pracy, zwykle są tymi najbardziej obleganymi. Warto postawić sobie poprzeczkę wysoko. Im więcej się nauczycie rozwiązując zadania, tym więcej korzystacie, nawet jeśli nie uda się Wam wziąć udziału w Warsztatach

Jest bardzo ważne, żeby wasze rozwiązania były opracowane starannie. Postarajcie się też, żeby tok Waszego rozumowania był czytelny. Jeśli piszecie ręcznie, piszcie wyraźnie, a przed wysłaniem przeczytajcie! Słowem, wyślijcie takie rozwiązania, jakie sami chcielibyście dostać do oceny. Na wszelki wypadek napiszcie też na górze strony z rozwiązaniami swoje imię i nazwisko.