...
  • PL   EN

Pobierz i powieś nasz plakat w szkole - Szukamy zdolnych!

Apel do bibliotek

Apel do bibliotek 700 740 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Apel do bibliotek w całej Polsce

Prosimy o pobranie naszego plakatu w pliku PDF, wydrukowanie go i powieszenie na dwa-trzy tygodnie w bibliotece. Szukamy utalentowanych nastolatków do naszego programu!

Pobierz i powieś nasz plakat w szkole - Szukamy zdolnych!

⇨ PLAKAT KOLOROWY

⇨ PLAKAT CZARNO-BIAŁY

1) Pobierz plik pdf…

2) Wydrukuj…

3) Powieś w bibliotece!

Warto podzielić się z młodzieżą informacją o ofercie Funduszu!

Program Pomocy Wybitnie Zdolnym to całoroczny cykl bezpłatnych zajęć z różnych dziedzin i różnorakie dodatkowe formy pomocy merytorycznej. Rekrutację uzdolnionych uczniów prowadzimy już po raz 34. Na nowe zgłoszenia uczniów czekamy do 30 czerwca.

Dzięki pomocy najwybitniejszych w Polsce autorytetów naukowych i artystycznych, współpracujących ze zdolną młodzieżą, nasi stypendyści mają szansę w pełni rozwinąć talenty i uwierzyć we własne siły. Większość byłych stypendystów to dziś znakomici naukowcy, informatycy, lekarze, malarze, muzycy, pisarze, poeci… Wielu z nich wraca na nasze obozy jako kadra.

W roku szkolnym 1983/84 nominacje na stypendystów wręczono 56 uczniom szkół podstawowych i średnich z 22 ówczesnych województw. W roku szkolnym 2015/2016 przyjęliśmy do programu 542 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ze wszystkich 16 województw. Wśród nich jest 362 młodych naukowców, 143 muzyków, 26 plastyków i 11 tancerzy baletowych.

Więcej o programie pomocy wybitnie zdolnym

 

DZIĘKUJEMY! 😍

Uwaga – książki za darmo!

Do stu pierwszych bibliotek, które się do nas zgłoszą za pomocą poniższego formularza, wyślemy drukowane egzemplarze poradnika dla nauczycieli i rodziców Zdolne dziecko. Pierwsza pomoc. Książka autorstwa Marcina Brauna i Marii Mach zawiera rady na temat pracy ze zdolnymi uczniami i przemyślenia z wieloletniej pracy w Krajowym Funduszu na rzecz Dzieci

Więcej informacji o książce i darmową elektroniczną wersję poradnika do pobrania znajdą Państwo na naszej stronie: fundusz.org/nasz-poradnik/dla-rodzicow-i-nauczycieli. Bardzo polecamy!

Dokąd mamy wysłać egzemplarz poradnika?

Prosimy o podanie danych adresowych biblioteki:
 
Adres e-mail
Nazwa placówki
Ulica i numer
Kod pocztowy
Miejscowość

Prosimy o uważne wprowadzenie poprawnych danych adresowych. Adresu poczty elektronicznej (chociaż jest wymagany) nie muszą Państwo potwierdzać. Jeśli to Państwo zrobią, będziemy co jakiś czas przesyłać nasze newslettery (z których można się w każdej chwili wypisać.)