• PL   EN

Zdjęcie ilustracyjne

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia 1200 797 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Uwaga, Stypendyści! Krótkie terminy!

Czekają na Was liczne tutoriale (w małych grupach, projekty wielomiesięczne), dwuweekendowe warsztaty i kolejna edycja całorocznego programu “Pierwszy Tutor”.

Mamy już dla Was pierwszą część jesiennej oferty zajęć. W tym semestrze – do końca stycznia – pracujemy niestety zdalnie. Noście maski, trzymajcie kciuki i wymyślajcie szczepionkę (albo chociaż szybkie testy), żebyśmy mogli się spotkać naprawdę na wiosnę lub latem. Pamiętajcie, że nasza oferta dla Was obejmuje rok akademicki do września 2021!

A na razie zaczynamy zdalnie. Podstawową część naszej tegorocznej propozycji to tutoriale. W zakładce „Propozycje zajęć” znajdziecie ich listę. Są podzielone na kategorie, najpierw wiekowe, a potem tematyczne. Po kliknięciu na nazwę zajęć znajdziecie plik ze szczegółowym opisem tematyki i formy ich prowadzenia. Tutoriale z założenia będą się odbywały w małych grupach tak, żeby wszyscy uczestnicy mieli dobry kontakt z prowadzącym i sobą na wzajem. Dlatego na każdy tutorial będzie prowadzona osobna kwalifikacja. Zgłaszajcie więc chęć udziału w zajęciach i piszcie uzasadnienia. Macie na to czas do 31 października. Najpóźniej 8 listopada damy Wam znać o wynikach kwalifikacji – także w bazie. Uwaga! Stopniowo będą się pojawiać propozycje kolejnych zajęć, więc nie martwcie się, jeśli na razie nie znajdziecie nic dla siebie.

Nasz program zdalny to nie tylko tutoriale. Przygotowujemy też dla Was cykl wykładów współpracujących z nami znakomitych naukowców. Rezerwujcie sobie na nie czas w każdą sobotę o godz. 11.00. Zaczynamy 14 listopada. W planach mamy także wspólne oglądanie filmów i spektakli teatralnych i rozmowy o nich oraz różne formy życia społecznego. Chcemy Was lepiej poznać i dać Wam szansę poznania się między sobą, a także dobrze, pożytecznie i funduszowo spędzić czas.

Wszystkie formy aktywności zdalnej odbywać się będą za pośrednictwem platformy Teams. Już wkrótce znajdziecie w bazie link do zalogowania się na niej (Uwaga uczestnicy tegorocznego obozu, trzeba będzie założyć konto jeszcze raz).

Wszystkich nowych uczestników Programu zapraszamy na spotkanie inauguracyjne w sobotę 7 listopada. Zaczynamy o 11.00, ale rezerwujcie sobie cały dzień (z przerwą na obiad). Będzie okazja do bliższego poznania Funduszu. „Starzy” stypendyści opowiedzą o tym, co ciekawego zrobili w minionym roku szkolny. Będą też 3 wykłady do wyboru, a wieczorem okazja do bliższego poznania się. Link do spotkania prześlemy Wam mailem. Sprawdzajcie skrzynki (w tym spam).

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się tu i na Teamsach zbudować, jak co roku, prawdziwą społeczność, a wiosną (albo latem) będziemy już tylko umacniać ją w starym, realnym świecie.

Równocześnie trwają też zapisy do programu „Pierwszy Tutor„, który prowadzimy dla Was wspólnie z Collegium Invisibile. Termin nadsyłania zgłoszeń to 2 listopada!

Obejrzyjcie dokładnie naszą ofertę w bazie!

zaloguj
Back to top