...
  • PL   EN

Rekrutacja trwa! Zapraszamy zdolnych uczniów z całej Polski

Rekrutacja trwa! Zapraszamy zdolnych uczniów z całej Polski 1200 628 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Rekrutacja do Programu ZDOLNI na rok szkolny 2022/23 wciąż trwa! Zgłoszenia w postaci elektronicznej można składać do 30 czerwca 2022. O wynikach poinformujemy w pierwszych dniach października 2022.

Wszystkie osoby, które założyły konta rekrutacyjne i otrzymały komunikat, że nie możemy im w tym roku zaproponować współpracy informujemy, że to treść nieaktualna. Rekrutacja WCIĄŻ TRWA! Za wysłanie mylnej informacji przepraszamy. Proszę dokończyć składanie dokumentów i na wyniki czekać cierpliwie do jesieni. Wszystkie kompletne wnioski złożone w 2022 roku będą brane pod uwagę.

Pamiętajcie, że pełne zgłoszenie to nie tylko wypełnienie formularza kontaktowego, ale przede wszystkim dołączenie wypowiedzi na temat zainteresowań i przykładów pracy własnej. W przypadku muzyków także linku do nagrania. W kwalifikacji plastyków podstawą oceny jest teczka z pracami w różnych technikach i formatach, która należy złożyć osobiście lub dostarczyć z pomocą poczty lub kuriera do biura Funduszu.

Więcej informacji na naszych stronach rekrutacyjnych.

Czekamy na zgłoszenia uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Chcących rozwijać zainteresowania poznawcze (ścisłe, przyrodnicze i humanistyczne). A także muzyków – instrumentalistów i uczniów o uzdolnieniach plastycznych.

Do zobaczenia jesienią!

Będziemy także wdzięczni za przekazanie informacji o rekrutacji do Programu ZDOLNI koleżankom i kolegom, znajomym rodzicom lub nauczycielom. Nasz plakat rekrutacyjny jest TU.