...
  • PL   EN

Inspiratorium 2020. Czekamy na zgłoszenia nauczycieli

Inspiratorium 2020. Czekamy na zgłoszenia nauczycieli 150 150 Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Tylko do 15 marca czekamy na zgłoszenia nauczycieli z całej Polski do 3. edycji naszego programu.

Udział jest całkowicie bezpłatny, zwracamy też koszty podróży.

Inspiratorium to program stworzony przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci – partnera merytorycznego Klubów Młodego Odkrywcy.

Za nami już dwie edycje programu. W 2020 roku planujemy trzecią odsłonę Inspiratorium, a niej:
– 2 pięciodniowe wizyty studyjne na zajęciach organizowanych w ramach Programu pomocy zdolnym. Zapraszamy na Wielodyscyplinarny obóz naukowy do Serocka (przełom kwietnia i maja) i Wakacyjne Spotkania Wielodyscyplinarne do Wielkopolski (w sierpniu). Program przewiduje możliwość hospitowania zajęć warsztatowych i wykładów, udział w wycieczkach, a także z wybitnymi naukowcami i artystami.
– 2 trzydniowe (piątek-niedziela) spotkania w Warszawie obejmujące spotkania i rozmowy z naukowcami i popularyzatorami nauki, wizyty w teatrach i muzeach, rozmowy w gronie uczestników.

W Inspiratorium oferujemy przede wszystkim świetne warunki do rozmowy i refleksji nad codzienną pracę, ale także niecodzienne możliwości spotkania z ludźmi pełnymi pasji, osobami w różnym wieku i o bardzo różnorodnych zainteresowaniach. Będzie można przyjrzeć się pracy stypendystów Funduszu w nietypowych sytuacjach, poznać wspaniałych wolontariuszy i ich sposoby na dzielenie się wiedzą z młodszymi kolegami.

Od uczestników odczekujemy zaangażowania, otwartości na nowe doświadczenia, gotowości do współpracy. Udział w programie wymaga poświęcania wolnego czasu na 4 spotkania w ciągu roku (szczegóły w ankiecie), a także zaakceptowania reguł dotyczących pracy z młodzieżą

Inspiratorium jest kameralne – w tym roku chcemy zaprosić do współpracy 15 osób.

Dowiedz się więcej o programie Inspiratorium

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


KMO wspiera Program Inspiratorium dla nauczycieli
CNK wspiera Program Inspiratorium dla nauczycieli
CS wspiera Program Inspiratorium dla nauczycieli