Jakub

Cześć! Mam na imię Jakub i do niedawna byłem uczniem w klasie maturalnej o profilu mat-fiz w IX Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie. Matematyka i fizyka to tematy, którymi bardzo mocno się interesuję, więc jeśli szukasz pomocy w zadaniach czy to podstawowych, czy rozszerzonych, to wiesz, do kogo się zgłosić 😉 Poza tym pasjonuję się również ekonomią, filozofią i psychologią, ale już nie tak profesjonalnie jak pozostałymi, lubię też pośmigać na desce. Jeśli czujesz potrzebę podyskutowania przy herbacie na którykolwiek z tych tematów, to jestem otwarty na wszystko.

Matematyka: Lic/Tech kl. nie-maturalna, p. podstawowy; Lic/Tech kl. nie-maturalna, p. rozszerzony; Lic/Tech kl. maturalna, p. podstawowy; Lic/Tech kl. maturalna, p. rozszerzony
Fizyka: Lic/Tech kl. nie-maturalna; Lic/Tech kl. maturalna

Kontakt:

Jak napisać zgłoszenie?

Podziel się!
Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!