Kogo szukamy?

Masz pasje, zainteresowania, które chcesz rozwijać? Zgłoś się! Rzucamy trudne wyzwania, inspirujemy, zarażamy nowymi pasjami. Umożliwiamy pracę w nowoczesnych laboratoriach i podczas obozów naukowych, warsztatów muzycznych i plastycznych, kontakt ze światowej sławy naukowcami, wybitnymi twórcami i najlepszymi w Polsce popularyzatorami nauki i kultury, koncerty w znakomitych salach (Zamek Królewski, Łazienki Królewskie) a przede wszystkim spotkanie fantastycznych rówieśników.

Pokazujemy, jak naprawdę wygląda praca badacza, na czym polega warsztat krytyka, pisarza i artysty, z jakimi problemami mierzą się dzisiaj uczeni i twórcy.

Pod opieką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci co roku znajduje się 500 pełnych pasji i gotowych na nowe wyzwania uczniów ze szkół szkół podstawowych i średnich. Do naszego programu zapraszamy utalentowanych poznawczo, muzycznie i plastycznie.

Warto…

Od niemal 40 lat organizujemy obozy naukowe, warsztaty w najlepszych laboratoriach, seminaria z wybitnymi profesorami, spotkania, wyjazdy plenerowe, indywidualne staże badawcze, wyjazdy zagraniczne i szereg innych imprez edukacyjnych dla uczniów z całej Polski o zainteresowaniach naukowych, literackich i artystycznych.

Nie jesteśmy klubem prymusów! Żeby zostać stypendystą Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci nie musisz mieć samych szóstek. Nie interesują nas wyłącznie zwycięzcy olimpiad.

Czekamy na tych, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje związane z nauką lub sztuką. Na tych, którzy prowadzą własne doświadczenia, rozwiązują trudne zadania, tworzą, piszą wiersze lub analizują archiwalne teksty.

Czekamy na wszystkich, dla których szkolne wyzwania to za mało.

Dowiedz się więcej o rekrutacji do programu!


Podziel się!