Szukamy osoby do pracy w naszym biurze

Prowadzimy rekrutację na stanowisko

Specjalistka/Specjalista ds. uzdolnień artystycznych

Miejsce pracy: Warszawa – Ochota

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci to jedna z najstarszych organizacji pozarządowych w Polsce. Od 1983 roku tworzymy i rozwijamy największy w Europie, autorski program wspierania pasji i zainteresowań wybitnie zdolnej młodzieży i dzieci. Co roku ponad 500 młodych naukowców, muzyków i plastyków może nieodpłatnie brać udział w specjalnie dla nich organizowanych obozach i warsztatach, seminariach i stażach badawczych. Jesteśmy organizacją świetnie rozpoznawalną w świecie nauki i kultury. Wśród ponad 300 wolontariuszy, którzy każdego roku prowadzą zajęcia dla naszych podopiecznych, są najwybitniejsi polscy naukowcy i artyści. Współpracujemy też z najlepszymi w Polsce uniwersytetami i placówkami badawczymi, a także z rzeszą niezwykłych i pełnych pasji młodych ludzi.

Praca, którą oferujemy jest wymagająca, ale daje poczucie satysfakcji i świadomość, że jest się częścią ważnego i potrzebnego młodym ludziom przedsięwzięcia.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

Wymagane kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie:

Oczekujemy także:

Atutem będzie doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej

Ze swojej strony oferujemy:

· pracę w wyjątkowej, stale rozwijającej się organizacji

· dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów

· pracę w niewielkim zespole, co pozwala na minimalizację roli procedur i szybką ścieżkę podejmowania decyzji

· kontakt z niezwykłymi podopiecznymi i wolontariuszami stowarzyszenia

· elastyczne godziny pracy

· ubezpieczenie medyczne

CV i LM należy wysłać na adres: do 30 listopada 2019 r. Prosimy, by w LM określić oczekiwania finansowe.

UWAGA – skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!