Podziękowania dla ekspertów opiniujących wnioski


Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,


zakończyliśmy ponad miesięczna pracę nad opiniowaniem i kwalifikacją do programu. Wiemy już, że pod opieką Funduszu będzie w tym roku 510 osób. A wszystko to dzięki Państwa pracy, za którą bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!

Dziękuję za każdą poświęconą godzinę, szczególnie tym, którzy poświęcili ich naprawdę wiele, ale też za cierpliwość, uwagę w czytaniu i dociekliwe próby okrycia czegoś naprawdę ważnego w tegorocznych zgłoszeniach. Szczególne podziękowania należą się tym z Państwa, którzy dodatkowo poświęcili swój czas na pracę w Zespołach Specjalistycznych i Komisji Stypendialnej.

Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni z tegorocznych wyborów. Na spotkanie z nowymi stypendystami zapraszam wszystkich Państwa do Zamku Królewskiego w sobotę 26 października. Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał zaproszenia w wersji papierowej, bardzo prosimy o kontakt z biurem. Nie zawsze mamy Państwa aktualne adresy pocztowe, a bardzo nam zależy na Państwa obecności. .

Łączę serdeczne pozdrowienia i raz jeszcze gorąco dziękuję,

Maria Mach

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!