Finał Inspiratorium 2019

W dniach 25-28 października zorganizowaliśmy ostatnie spotkanie w 2. edycji Inspiratorium.

Nauczyciele w trakcie tego spotkania wzięli udział w sobotniej uroczystości inauguracji naszego roku szkolnego, wysłuchali prezentacji i koncertu naszych stypendystów i wybranego wykładu dawnych stypendystów.

A oprócz tego brali udział w specjalnie zorganizowanych zajęciach, w tym – spotkaniu z Marcinem Braunem, dawnym stypendystą, edukatorem i autorem podręczników, dyskusji nad tekstem Johna Deweya “Co to jest wychowanie?”, zwiedzili wystawę w Zachęcie, obejrzeli spektakl w Teatrze Narodowym, dyskutowali o obejrzanym spektaklu i edukacji.

Program Inspiratorium jest finansowany przez Fundację Credit Suisse. Chcemy w nim dać wybranym nauczycielom szansę na rozwinięcie ich pasji i umiejętności, po to, żeby umieli lepiej te pasje i zdolności odkrywać u swoich uczniów.

Więcej o programie na stronie fundusz.org/inspiratorium

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!