Zakończył się nasz obóz naukowy w Serocku

W sobotę 4 maja w Serocku n. Narwią dobiegł końca doroczny obóz naukowy dla stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Niemal setka stypendystek i stypendystów z całej Polski – młodzieży zainteresowanej różnymi dziedzinami nauki – spotyka się w Serocku na 10 dni, żeby wspólnie pracować na warsztatach, zajęciach ogólnorozwojowych i dyskusjach nad własnymi referatami, brać udział w wykładach znanych naukowców i spotkaniach z wybitnymi twórcami.

Ponieważ wiele zajęć jest do wyboru, prowadzącej zajęcia i indywidualne konsultacje kadry obozu jest niemal tyle, co uczestników. Co roku jest wśród niej bardzo wielu dawnych stypendystów, którzy – już jako studenci starszych lat, doktoranci i uznani naukowcy – chętnie wracają na obóz, bo kiedyś udział w nim był dla nich bardzo ważnym doświadczeniem.

W tym roku zajęcia dla stypendystów prowadzili między innymi:

Zobacz PROGRAM OBOZU (PDF)

Programy obozu z ubiegłych lat można przejrzeć tutaj.

 

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!