Komunikat: Odwołane warsztaty matematyczne

Drodzy Stypendyści!

Musimy niestety odwołać planowane na koniec maja warsztaty w Instytucie Matematycznym PAN w Warszawie. Bardzo nam przykro z tego powodu. Niestety, ponieważ nie mamy żadnych własnych środków, przy planowaniu zajęć musimy zakładać, że uda nam się pozyskać pieniądze od darczyńców. Składamy wnioski, startujemy w konkursach grantowych. Nie zawsze jednak nasze działania uwieńczone są powodzeniem. W tym roku nasza sytuacja jest na tyle trudna, że jesteśmy zmuszeni ograniczyć plany.

Bardzo zależy nam na tym, żeby dotknęło to Was w jak najmniejszym stopniu. Dlatego zdecydowaliśmy się na odwołanie jednego z czterech planowanych na ten rok warsztatów matematycznych.

Zdecydowana większość osób, które zgłosiły się na te warsztaty, miała już okazję wziąć udział w innych zajęciach.

Tym, którzy nie mieli takiej szansy proponujemy zgłoszenie się na Wakacyjne Spotkania Wielodyscyplinarne (planujemy tam też warsztaty matematyczne) lub na staż.

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!