Ruszył nasz “duży” obóz w Serocku

W czwartek 25 kwietnia rozpoczął się w Serocku n. Narwią doroczny obóz naukowy dla stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Niemal setka stypendystek i stypendystów z całej Polski – uczniów zainteresowanych różnymi dziedzinami nauki – spotyka się na 10 dni, żeby wspólnie pracować na warsztatach, zajęciach ogólnorozwojowych i dyskusjach nad własnymi referatami, brać udział w wykładach znanych naukowców i spotkaniach z wybitnymi twórcami.

Ponieważ wiele zajęć jest do wyboru, kadry obozu prowadzącej zajęcia i indywidualne konsultacje jest niemal tyle, co uczestników.

Jest wśród niej bardzo wielu dawnych stypendystów, którzy – już jako studenci starszych lat, doktoranci lub uznani naukowcy – chętnie wracają na obóz, bo kiedyś wywarł na nich olbrzymie wrażenie.

W tym roku zajęcia dla stypendystów poprowadzą między innymi:

Zobacz PROGRAM OBOZU (PDF)

Programy obozu z ubiegłych lat można przejrzeć tutaj.

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!