Inspiratorium 2019. Czekamy na zgłoszenia nauczycieli do 31 III

Inspiratorium 2019. Czekamy na zgłoszenia nauczycieli do 31 III

Inspiratorium to program stworzony przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci – partnera merytorycznego Klubów Młodego Odkrywcy – przy wsparciu Fundacji Credit Suisse.

Zapraszamy do formularza zgłoszeniowego!

Termin upływa już w tym miesiącu.

Udział w programie jest bezpłatny.

W 2019 roku planujemy drugą odsłonę Inspiratorium, a w jej ramach odbędą się:

W Inspiratorium oferujemy przede wszystkim świetne warunki do rozmowy i refleksji nad codzienną pracę, ale także niecodzienne możliwości spotkania z ludźmi pełnymi pasji, osobami w różnym wieku i o bardzo różnorodnych zainteresowaniach. Będzie można przyjrzeć się pracy stypendystów Funduszu w nietypowych sytuacjach, poznać wspaniałych wolontariuszy i ich sposoby na dzielenie się wiedzą z młodszymi kolegami.

Od uczestników odczekujemy zaangażowania, otwartości na nowe doświadczenia, gotowości do współpracy. Udział w programie wymaga poświęcania wolnego czasu na 4 spotkania w ciągu roku (szczegóły w ankiecie), a także zaakceptowania reguł dotyczących pracy z młodzieżą.
Inspiratorium jest kameralne – w tym roku chcemy zaprosić do współpracy 15 osób w tym 10 opiekunów KMO.

Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty związane z udziałem programie.

Żeby zgłosić chęć udziału w programie, należy wypełnić formularz.

Więcej informacji o Inspiratorium

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!