Rekrutacja do Szkoły Letniej CI przedłużona do 8 lipca

Od 1999 roku studenci ze stowarzyszenia Collegium Invisibile prowadzą wakacyjne zajęcia dla stypendystów kończących udział w programie pomocy wybitnie zdolnym i wybierających się lada moment na studia.

W programie Szkoły Letniej są oczywiście różnorodne warsztaty. Ale to też świetna okazja, by porozmawiać z nieco starszymi kolegami o układaniu planu zajęć, najlepszych wykładowcach i ciekawych zajęciach. 

Collegium Invisibile to naukowa organizacja pozarządowa skupiająca wyróżniających się polskich studentów oraz naukowców, którzy współpracują ze sobą na zasadzie mistrz–uczeń. Żeby dostać się do CI, należy zaproponować program indywidualnych badań i zdać odpowiedni egzamin. W znacznej części studenci działający w stowarzyszeniu to nasi dawni i niedawni stypendyści.

Więcej informacji dla zainteresowanych maturzystów – w naszej bazie.

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!