Dokumenty rekrutacyjne można uzupełniać do 31 lipca

Wszyscy kandydaci składający wnioski o przyjęcie do programu na następny rok szkolny mogą uzupełniać dokumenty i poprawiać swoje dane do końca lipca.

Bardzo Was do tego zachęcamy – warto poświęcić trochę czasu, żeby wniosek w ostatecznej wersji był czytelny i jak najlepiej prezentował osiągnięcia i dotychczasową pracę nad rozwojem Waszych zainteresowań i uzdolnień.

UWAGA: w razie problemów technicznych prosimy o maila na adres , ale prosimy o cierpliwość – zgłoszenia takie są rozpatrywane zazwyczaj w ciągu kilku dni.

W sierpniu i wrześniu będziemy kontaktować się z niektórymi kandydatami, jeśli zauważymy jakieś istotne braki w dokumentach. Prosimy o podanie nam adresu mailowego, który rzeczywiście jest aktualny i używany.

Więcej o zasadach rekrutacji: fundusz.org/rekrutacja

 

Podziel się!


Konkurs dla uczniów-naukowcówProwadzisz badania przed maturą? Zgłoś swój projekt! Znasz młodych badaczy? Daj im znać o EUCYS!

EU Contest for Young Scientists  to prestiżowa międzynarodowa impreza z długą tradycją. Nasze stowarzyszenie organizuje co roku Polską Edycję EUCYS.

Na zgłoszenia uczniowskich projektów naukowych czekamy do 15 grudnia. Warto!