1% podatku dla zdolnych uczennic i uczniów

Jako OPP z 30-letnią tradycją, mamy sprawdzone pomysły, ogromne doświadczenie i rzeszę zaangażowanych współpracowników. Mamy liczne sukcesy i powody do dumy. Potrzebujemy Twojej pomocy, by móc działać jeszcze skuteczniej.

Możesz rozliczyć PIT przez internet:

 

e-pity 2016 – wypełnij teraz

 

Przekaż 1 procent PIT zdolnej młodzieży.

 

Wspierając nasze stowarzyszenie możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze zostaną mądrze zainwestowane w potencjał intelektualny utalentowanych dzieci.

 

Co roku dla ponad pół tysiąca uczestników naszego programu – wybitnie zdolnych dzieci z całej Polski organizujemy:

 

Obóz w Jadwisinie 1990

Obóz naukowy, Jadwisin 1990

 
Wybitne umysły, wspaniali twórcy – najlepsi polscy uczeni i artyści nieodpłatnie (jako wolontariusze) ofiarowują dzieciom swój czas i wiedzę! Na obozach i spotkaniach pomagamy młodzieży rozwijać talenty i odkrywać nowe zainteresowania.

Dla dzieci wszystkie zajęcia są darmowe. Mają na nich szansę pracować z wybitnymi profesorami z czołowych polskich uczelni. Biorą udział w prawdziwych badaniach w najlepszych ośrodkach badawczych. Mogą poznać laboratoria i sprzęt, jakich nie ma nawet w najlepszej szkole – zobaczyć, jak wygląda praca naukowca.

Nasi stypendyści otrzymują również prenumeratę czasopism popularnonaukowych (m.in. “Świata Nauki”, “Wiedzy i Życia”, “Delty”), biorą udział w zagranicznych imprezach i obozach naukowych, dostają dofinansowanie i pomoc w zorganizowaniu staży badawczych, zakupie instrumentów muzycznych, wyjazdach na konkursy międzynarodowe.

Jesteśmy również polskim organizatorem Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej, w którym młodzi Polacy co roku osiągają świetne wyniki.

 

Nasi (nie)dawni stypendyści to:

 

Warsztaty przyrodnicze, Warszawa 2016

 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego.

Działamy od ponad 30 lat. Pomogliśmy tysiącom dzieci. Dziś  to znakomici młodzi naukowcy, lekarze, malarze, muzycy, pisarze, poeci… Zmieniają świat na lepsze.

Nasz numer KRS to 0000044710.

Dziękujemy!