Przekaż darowiznę na działalność pożytku publicznego!

Nasi stypendyści wyrastają na wspaniałych ludzi. Wielu z nich zostaje naszymi wolontariuszami i pracuje z młodszymi kolegami, wchodzą w skład naszego stowarzyszenia i wielu innych organizacji pozarządowych. Działają na rozmaitych obszarach edukacji, nauki, techniki, medycyny, literatury i sztuki.

Potrzebujemy Twojej pomocy, by móc działać jeszcze skuteczniej.

Czy warto pomagać najlepszym? Najlepiej pomagać najlepszym!

 

 

Nasze stowarzyszenie działa nieprzerwanie od 1981 roku. Przez nasz program pomocy wybitnie zdolnym przeszły tysiące młodych utalentowanych Polaków. Dziś to znakomici młodzi naukowcy, lekarze, malarze, muzycy, pisarze, poeci… Jesteśmy z nich dumni. Zmieniają świat na lepsze.

Program pomocy wybitnie zdolnym to całoroczny cykl bezpłatnych zajęć z różnych dziedzin i różnorakie dodatkowe formy pomocy merytorycznej. 

Od wielu lat mamy status organizacji pożytku publicznego (OPP).

Liczymy na Państwa wsparcie w postaci 1% podatku, ale także ogromnym wsparciem jest każda darowizna na cele statutowe.

Wspierając Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci możesz mieć pewność, że te pieniądze zostaną mądrze zainwestowane w potencjał intelektualny zdolnych dzieci.

Darowiznę dla Funduszu można odliczyć od podstawy opodatkowania przy rozliczeniu w przyszłym roku w przypadku osób fizycznych do 6 procent dochodu, a w przypadku osób prawnych do 10 procent dochodu.

W tytule przelewu należy zaznaczyć, że to darowizna na cele statutowe. Potwierdzenie takiego przelewu jest dokumentem uprawniającym do odliczenia przekazanej sumy.

Dziękujemy!

 

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

ul. Pasteura 7, 02-093 Warszawa

KRS-0000044710

NIP: 521-29-66-282

Konto bankowe:
PKO B.P. S.A. XV o/Centrum nr 69 1020 1156 0000 7502 0049 9731

 

W roku szkolnym 2016/2017 przyjęliśmy do programu 558 zdolnych uczennic i uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ze wszystkich 16 województw. 

Dołączyli oni do licznej już społeczności. Minęło już 35 lat od rozpoczęcia przez Fundusz działań na rzecz wybitnie zdolnych. W latach 1983-2018 przyznano aż kilkanaście tysięcy rocznych nominacji do udziału w programie Funduszu uczniom z całego kraju, w tym – bardzo wielu osobom pochodzącym ze wsi i małych miejscowości.

Dowiedz się więcej o programie pomocy wybitnie zdolnym

 

 

PS. Możesz też wspierać nas przez portal siepomaga.pl:

 

kfnrd