Zapraszamy na wystawę!

WYSTAWA PRAC MŁODYCH PLASTYKÓW UCZESTNIKÓW PROGRAMU POMOCY WYBITNIE ZDOLNYM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

15 lutego – 11 marca 2018 codziennie w godz. 13.00-20.00

Galeria Abakus, Warszawa, Stare Miasto, ul. Jezuicka 4

Spotkanie z autorami prac (finisaż) w czwartek 8 marca o godz. 12.00.

fot. M. Jezierska

UCZESTNICY WYSTAWY:

 

ZUZANNA BEDNARSKA z Kań w woj. mazowieckim, lat 18, XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie

ANNA BIELAWSKA, lat 18, Zespół Szkół Plastycznych im. L.eona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

EMILIA DULEBA z Brzezin, lat 17, III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

ZUZANNA DULEBA, lat 15, Gimnazjum w Brzezinach

KACPER DWORAK z Karniowic, lat 16, Niepubliczne Liceum Akademeia High School w Warszawie

MAGDALENA GAUDEN, lat 16, Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu

MARLENA GIELECKA z Rędzin, lat 17, Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie

FILIP GONERA z Wierzchowiska, lat 18, Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie

KINGA HORECKA z Zasani w woj. małopolskim, lat 15, Gimnazjum nr II im. Jana Pawła II w Myślenicach

ALEKSANDRA KARASIŃSKA z Łaz w woj. mazowieckim, lat 14, Społeczne Gimnazjum Startowa w Warszawie

ANNA KOMPA, lat 18, Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. E. Szczanieckiej w Łodzi

NIKOLA LEWICKA, lat 16, Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Zabrzu

ALICJA ŁOŻYŃSKA, lat 17, II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku

ARTUR MAJKA, lat 14, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej

ARKADII MARTYNIUK, lat 18, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie

PETRO MARTYNIUK, lat 19, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie

IGA MICHALIK, lat 18, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu

PAWEŁ NOWAK, lat 19, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi

MATEUSZ PAWŁOWICZ, lat 13, Szkoła Podstawowa nr 64 w Katowicach

JEREMIASZ POPIEL z Kałuszyna, lat 21, Zespół Szkół w Łajskach

DOMINIKA POPIOŁEK, lat 19, Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

NATALIA ROGOZIŃSKA, lat 19, IV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu

ADAM SKRZYPIEC, lat 16, Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Zabrzu

ALICJA SOBIEPAŃSKA z Dziektarzewa, lat 17, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

ADRIANNA SZCZOT, lat 18, Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie

KAJA ŚWIERCZEWSKA z Kłobucka, lat 16, Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego
w Częstochowie

JOANNA ŚWIRSKA z Czerska, lat 17, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie

JULIA WINIARSKA z Kamienicy Polskiej, lat 18, Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego
w Częstochowie

ZUZANNA WINIARSKA z Kamienicy Polskiej, lat 18, Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego
w Częstochowie

MATEUSZ WOLNIACZYK, lat 15, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Kantora
w Dąbrowie Górniczej

PAWEŁ WOŁCZAŃSKI, lat 18, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ZSO w Krośnie

JULIA ZARÓD z Sosnowca, lat 16, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Tadeusza Kantora
w Dąbrowie Górniczej

 

 

Wybór prac na wystawę:

 

Aranżacja wystawy:
Przemysław Klimek, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Projekt zaproszenia i plakatu:
Karolina Suchan-Okulska – dawna stypendystka Funduszu

Dziękujemy
Stołecznemu Centrum Edukacji Kulturalnej za udostępnienie pomieszczeń i sprzętu wystawienniczego Galerii ABAKUS